Kurumsal Banner

BEMAKTHERM

1979 yılından beri başta otomotiv, seramik, döküm, gıda ve ilgili diğer sektörler için, endüstriyel ısıl işlem fırınları ve makinalar üretmekteyiz. Müşterilerimizin özel istek ve beklentilerini karşılayabilmek için kişiye özel çözümler ve dizaynlar oluşturmaktayız. Üretim yelpazemizde endüstriyel fırınlar yanında, gerekli diğer teçhizatları ve makinaları ile birlikte anahtar teslimi tesisler de yer almaktadır.

En büyük zenginliğimiz, özel çözüm ve dizaynlarımız ile müşterilerimizi tatmin ve memnun edebilme becerimizdir. Yıllar boyunca tatbik ettiğimiz farklı mühendislik uygulamaları ile bir çok alanda tecrübe kazandık; amacımız en uygun çözümü, en uygun fiyatla müşterilerimize sunarak bu değeri sizlere aktarmaktır.

Garanti süremiz içerisinde ya da dışında, servis ve yedek parça için bizlerle her zaman temasa geçebilirsiniz. Ürünümüzün sorunsuz bir şekilde işlevine devam edebilmesi için her zaman elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Üretim yelpazemizin içinde ya da dışında bir çözüm arayışı içindeyseniz veya yeni bir yatırım yapacaksanız lütfen bizleri aramaktan çekinmeyin, bu yolda sizlerle birlikte yürümekten mutluluk duyarız.

Vizyonumuz:Sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yaparak en uygun çözümü, en uygun fiyatla müşterimize sunmak.

Misyonumuz :Konusunda, Türkiye ve Dünyada, global standartlara uygun mühendislik çözümleri üreten bir firma olarak gelişimini sürdürmek.

BİZİ SEÇMENİZ İÇİN 4 NEDEN?

BemakTherm ürünleri; kalitesi, sağlamlığı ve güvenilirliği yönünden tercih edilmektedir.

Garanti süremizin dışında ve yıllarca süren ağır hizmet koşullarından sonra dahi meydana gelebilecek arızalarda bizleri arayabilirsiniz.

Özel Mühendislik

Çözümleri

Kalite ve

Güvenirlilik

Müşteri

Memnuniyeti

Geniş

Servis Ağı

Logo Footer

Üretim yelpazemizde endüstriyel fırınlar yanında, gerekli diğer teçhizatları ve makineleri ile birlikte anahtar teslimi tesisler de yer almaktadır.


Her Hakkı Saklıdır - 2020 Bemaktherm Endüstriyel Fırınlar ve Tesisler